Nowak Kancelarie Adwokackie 43-300 Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 2 | 34-360 Milówka, pl. Wolności 8E

Obligacje GetBack

Obligacje GetBack - jak odzyskać utracony kapitał?

Dochodzenie roszczeń przeciwko Idea Bank S.A. i innym podmiotom zaangażowanym w oferowanie obligacji spółki GetBack S.A.

Końcem października 2020 r. do Sądu Okręgowego w Warszawie trafił pierwszy akt oskarżenia przeciwko osobom podejrzanym o bezprawne oferowanie i dystrybucję obligacji spółki GetBack S.A. W sprawie pokrzywdzonych zostało wiele osób, które jako konsumenci zainwestowały swoje oszczędności w obligacje spółki GetBack S.A. Jak wynika z komunikatu prasowego Prokuratury Krajowej, największą grupę pokrzywdzonych stanowią Klienci Idea Banku S.A.

Niezależnie od postępowania karnego, odzyskanie utraconych środków finansowych wymaga podjęcia zdecydowanych kroków prawnych zakończonych najczęściej wniesieniem powództwa do sądu cywilnego przeciwko podmiotom związanym z dystrybucją przedmiotowych obligacji, w tym przeciwko bankom.

Informujemy, iż zapewniamy kompleksową pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń z tytułu utraconego kapitału zainwestowanego w obligacje spółki GetBack S.A. W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.

Napisz do nas

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy w celu nawiązania współpracy z naszą kancelarią adwokacką.Siedziba Kancelarii usytuowana jest w ścisłym centrum Bielska-Białej przy ul. Mickiewicza 2 (na Placu Chrobrego, naprzeciw Zamku Sułkowskich). Miejsca parkingowe można znaleźć obok Zamku, na ulicy Mickiewicza, Krasińskiego, Słowackiego.

Filia Kancelarii w Milówce znajduje się na Placu Wolności 8E (rynek).

Godziny pracy kancelarii:

Bielsko-Biała: pon-pt: 8:00-16:00, istnieje możliwość spotkania z klientem również w późniejszych godzinach, a także w soboty - po wcześniejszym umówieniu.

Milówka: wtorek: 12:00-18:00, istnieje możliwość spotkania z klientem w inne dni w sprawach pilnych - po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.