Nowak Kancelarie Adwokackie 43-300 Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 2 | 34-360 Milówka, pl. Wolności 8E

Wynagrodzenie

Wysokość honorarium adwokata ustalane jest indywidualnie z klientem, po zapoznaniu się z charakterem i stopniem skomplikowania danej sprawy oraz nakładu pracy adwokata. W razie podjęcia przez klienta decyzji o prowadzeniu sprawy przez Kancelarię, koszt udzielonej porady prawnej jest wliczany w poczet całego wynagrodzenia.

W celu bliższego zapoznania się z tematyką danej sprawy oraz opracowania strategii procesowej, zachęcam do kontaktu z Kancelarią.

Napisz do nas

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy w celu nawiązania współpracy z naszą kancelarią adwokacką.Siedziba Kancelarii usytuowana jest w ścisłym centrum Bielska-Białej przy ul. Mickiewicza 2 (na Placu Chrobrego, naprzeciw Zamku Sułkowskich). Miejsca parkingowe można znaleźć obok Zamku, na ulicy Mickiewicza, Krasińskiego, Słowackiego.

Filia Kancelarii w Milówce znajduje się na Placu Wolności 8E (rynek).

Godziny pracy kancelarii:

Bielsko-Biała: pon-pt: 8:00-16:00, istnieje możliwość spotkania z klientem również w późniejszych godzinach, a także w soboty - po wcześniejszym umówieniu.

Milówka: wtorek: 12:00-18:00, istnieje możliwość spotkania z klientem w inne dni w sprawach pilnych - po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.