Nowak Kancelarie Adwokackie 43-300 Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 2 | 34-360 Milówka, pl. Wolności 8E

Barbara Łaszczok-Nowak

Adwokat Barbara Łaszczok-Nowak w 2013 r. ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pracę magisterską o tematyce "Odpowiedzialności cywilnoprawnej zakładu leczniczego i lekarza za szkody medyczne" broniła w Katedrze Prawa Cywilnego. Adwokat Barbara Łaszczok-Nowak prowadzi wykłady na kierunkach pielęgniarstwo i zdrowie publiczne Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, gdzie pogłębia znajomość tematyki prawa medycznego.

W latach 2014-2016 odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Bielsku-Białej pod patronatem adwokata Michała Ergietowskiego. W toku kształcenia adw. Barbara Łaszczok-Nowak zdobyła szerokie doświadczenie zawodowe w zakresie reprezentacji Klientów przed sądami, organami administracji oraz organami dochodzeniowo-śledczymi, jak również w zakresie sporządzania pism procesowych, pism pozasądowych oraz umów.

Aplikację zakończyła uzyskaniem wyróżniającego wyniku z egzaminu adwokackiego oraz wpisem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej.

Napisz do nas

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy w celu nawiązania współpracy z naszą kancelarią adwokacką.Siedziba Kancelarii usytuowana jest w ścisłym centrum Bielska-Białej przy ul. Mickiewicza 2 (na Placu Chrobrego, naprzeciw Zamku Sułkowskich). Miejsca parkingowe można znaleźć obok Zamku, na ulicy Mickiewicza, Krasińskiego, Słowackiego.

Filia Kancelarii w Milówce znajduje się na Placu Wolności 8E (rynek).

Godziny pracy kancelarii:

Bielsko-Biała: pon-pt: 8:00-16:00, istnieje możliwość spotkania z klientem również w późniejszych godzinach, a także w soboty - po wcześniejszym umówieniu.

Milówka: wtorek: 12:00-18:00, istnieje możliwość spotkania z klientem w inne dni w sprawach pilnych - po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.