Nowak Kancelarie Adwokackie 43-300 Bielsko-Biała, ul. Mickiewicza 2 | 34-360 Milówka, pl. Wolności 8E

Przemysław Nowak

Adwokat Przemysław Nowak w 2013 r. ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Opolu. Prace magisterską z zakresu kontroli budżetu samorządów terytorialnych pisał pod kierownictwem prof. Jana Bocia.

W latach 2014-2016 odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej radzie Adwokackiej w Bielsku – Białej pod patronatem adwokata Tomasza Salachny. Przez okres 5 lat pracy w Kancelarii Adwokackiej w Żywcu adwokat Przemysław Nowak zdobył wszechstronne doświadczenie zawodowe w zakresie reprezentacji klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, przed organami administracji publicznej i organami ścigania, jak również w zakresie sporządzania pism procesowych, umów, obsługi prawnej przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego.

Aplikację adwokacką ukończył złożeniem egzaminu adwokackiego z wyróżnieniem oraz wpisem na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bielsku-Białej.

Adwokat Przemysław Nowak zajmuje się głównie prawem cywilnym, gospodarczym, administracyjnym i karnym, jak również innymi dziedzinami prawa.

Napisz do nas

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy w celu nawiązania współpracy z naszą kancelarią adwokacką.Siedziba Kancelarii usytuowana jest w ścisłym centrum Bielska-Białej przy ul. Mickiewicza 2 (na Placu Chrobrego, naprzeciw Zamku Sułkowskich). Miejsca parkingowe można znaleźć obok Zamku, na ulicy Mickiewicza, Krasińskiego, Słowackiego.

Filia Kancelarii w Milówce znajduje się na Placu Wolności 8E (rynek).

Godziny pracy kancelarii:

Bielsko-Biała: pon-pt: 8:00-16:00, istnieje możliwość spotkania z klientem również w późniejszych godzinach, a także w soboty - po wcześniejszym umówieniu.

Milówka: wtorek: 12:00-18:00, istnieje możliwość spotkania z klientem w inne dni w sprawach pilnych - po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.